تاریخ انتشار : پنجشنبه 9 دی 1400 - 14:48
49 بازدید
کد خبر : 180081

بودجه ۱۵۰۰ میلیارد تومانی شهرداری کرمان تصویب شد

بودجه ۱۵۰۰ میلیارد تومانی شهرداری کرمان تصویب شد

ایسنا/کرمان در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان کلیات بودجۀ ۱۵۰۰ میلیارد تومانی شهرداری کرمان در سال ۱۴۰۰، با هفت رأی موافق و چهار رأی مخالف مورد تصویب قرار گرفت. “حسین چناریان” رییس کمیسیون برنامه، بودجه و منابع پایدار شورای اسلامی کرمان در نشست عمومی شورا به بودجه پیشنهادی شهرداری کرمان در سال ۱۴۰۰ و بررسی

بودجه 1500 میلیارد تومانی شهرداری کرمان تصویب شد

ایسنا/کرمان در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان کلیات بودجۀ ۱۵۰۰ میلیارد تومانی شهرداری کرمان در سال ۱۴۰۰، با هفت رأی موافق و چهار رأی مخالف مورد تصویب قرار گرفت.

“حسین چناریان” رییس کمیسیون برنامه، بودجه و منابع پایدار شورای اسلامی کرمان در نشست عمومی شورا به بودجه پیشنهادی شهرداری کرمان در سال ۱۴۰۰ و بررسی آن به استناد دستورالعمل وزارت کشور اشاره کرد و گفت: بودجه پیشنهادی شهرداری، مبلغ ۱۵۰۰ میلیارد تومان است که با توضیحات شهرداری، هزینۀ اقدامات عمرانی و دیگر هزینه‌های پیشِ رو در آن محاسبه و پیش‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه با طرح بودجه پیشنهادی، اصلاحات مد نظر کمیسیون برنامه، بودجه و منابع پایدار شورا نیز ازسوی شهرداری بررسی و به شورا ارسال شده است، افزود: شهرداری در سال‌جاری کار قابل تقدیری انجام داده و براساس گزارش حوزۀ مالی شهرداری، ۱۱۰۰ میلیارد تومان از بودجه امسال تحقق پیدا کرده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شهرداری کرمان، “زهرا لری”، رییس کمیسیون فرهنگی، هنری و بانوان شورای اسلامی شهر کرمان هم با اشاره به زحمات شهرداری در تنظیم بودجه، بر ایجاد درآمدهای پایدار تأکید کرد و گفت: باید هزینه‌ها را کاهش دهیم؛ زیرا در بودجه‌ریزی، پایین نگه داشتن هزینه‌ها بسیار مهم است.

“علی خدادادی” رییس کمیسیون خدمات شهری و محیط‌زیست شورا نیز با بیان اینکه بودجه شهرداری در مقایسه با پنج‌سال گذشته، حدود ۸۵ درصد افزایش داشته است، افزود: این افزایش در سال‌های گذشته هیچ‌گاه بیشتر از ۵۵ درصد نبوده است.

وی ادامه داد: این میزان بودجۀ مصوب و درآمدهای وصولی، نشان‌دهندۀ مدیریت صحیح  و کارآمد شهردار کرمان است.

“محمد فرشاد” رییس شورای اسلامی شهر کرمان نیز گفت: مدیریت کارآمد، یعنی ایجاد توازن و تعادل بین هزینه و در آمد.

وی با بیان اینکه ۲۵ درصد افزایش حقوق کارکنان در سال آینده را نیز باید در هزینه‌های شهرداری محاسبه کرد، به انعقاد قرارداد بعضی از پروژه‌های عمرانی اشاره و تاکید کرد: نیاز است این هزینه‌ها نیز مد نظر قرار گیرد و بودجه براساس ۱۵۰۰ میلیارد تومان بسته شود.

در این نشست کلیات بودجۀ ۱۵۰۰ میلیارد تومانی شهرداری کرمان در سال ۱۴۰۰، با هفت رأی موافق و چهار رأی مخالف مورد تصویب قرار گرفت.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.